Спортски сусрети млађих разреда

sport1

Баш као и претходних година с нестрпљењем се чекао дан када ће ученици млађих разреда одмерити своје снаге у спортском надметању. Тако је било и овог четвртка, 15. марта 2018. године када су ученици од првог до четвртога разреда показали своје вештине, брзину и спретност у савладавању полигона препрека.

Сви такмичари су веома успешно извршили своје задатке. За уложен труд и постигнут успех додељене су им дипломе. А да све протекне у најбољем реду постарали су се организатори такмичења, учитељице, као и судије, наши драги наставници физичког васпитања Милосав Шаиновић и Жикица Павловић.Највећа награда ових спортских сусрета су радост и осмеси на лицима наших ђака. Хвала свима који су овај дан учинили лепшим и другачијим од осталих.

sport2

sport3