Промоција књиге

pk

„Весела вештица Ника“

Замислите да једног дана добијете писмо које вас проглашава наследником тајанственог замка.Али, писмо садржи три задатка, а трећи се чини најтежим. И тако креће прича... и тако се буди и развија машта. Наравно, ово је само делић онога што се скрива на страницама књиге „Весела вештица Ника“ ауторке Леле Стојановић.

Наиме, ученици трећег и четвртог разреда имали су част да присуствују промоцији поменуте књиге у школској библиотеци 30. 3. 2018. године. Повод за ово дивно дружње био је Светски дан дечје књиге, који се иначе обележава 2. априла, баш на дан рођења једног од највећих писаца бајки Ханса Кристијана Андерсена. Као и многе приче и бајке тако нас и овај роман учи да би сваког дана требало чинити срећним људе око себе.