"Мислиша 2017"

9. марта 2017. године, у нашој школи одржано је такмичење "Мислиша 2017". У такмичењу је учествовало 52 ученика од II до  IV разреда.

Ученици су се потрудили да, користећи своје знање и логичко размишљање, реше припремљене задатке.

Свако од учесника је од Математичког друштва "Архимедес", на поклон добио чланску карту, свеску и сертификат о учешћу у такмичењу, а школа и наши кувари потрудили су се да се такмичари засладе слаткишем и освеже соком.

Чекамо резултате!

Координатор, Милица Јевтић

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ-ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

У недељу, 26.3.2017. године у нашој школи је одржано Окружно такмичење из Техничког и информатичког образовања.

Резултате са такмичења можете погледати овде.

Истог дана у нашој школи су забележене још две активности. Свечано је отворен кабинет за хемију и физику у присуству представника Фондације Ана и Владе Дивац-Анице Дивац; одражан је Сајам образовања, привреде и предузетништва у области технике.

ТВ Галаксија 32 Чачак о нама:

САЈАМ ОБРАЗОВАЊА У НАШОЈ ШКОЛИ

ОТВАРАЊЕ КАБИНЕТА ЗА ФИЗИКУ И ХЕМИЈУ

Општинско такмичење из географије

На општинском такмичењу из географије, одржаном у ОШ "Владислав Петковић Дис" ученице наше школе Милена Јелић 7/2 и Сања Чакаревић 7/3 освојиле су 2. место.

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ-ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

У суботу, 11.3.2017. године наша школа била је домаћин Општинског такмичења из Техничког и информатичког образовања.

Резултате са такмичења можете погледати овде.