Посета Градској библиотеци

Ученици одељења V/1, VII/2 и VII/3 са својим одељењским старешинама посетили су 26.9.2016. г. Градску библиотеку ,,Владислав Петковић Дис“. Била је то прилика да се ученицима представе све активности које се за децу реализују у оквиру рада ове установе. Већина ученика је и до сада била  учлањена у Градску библиотеку, а ова посета је још више продубила интересовање ученика за писану реч, посебно за нова издања књига  за децу.

minijaturne knjige 3

У оквиру посете ученици су погледали едукативни анимирано-документарни филм ,,Михаило Идворски Пупин – пут ка светлости“, а имали су прилику и да погледају пригодну изложбу минијатурне књиге аутора др Дејана Вукићевића под називом „Минијатура на зрну грашка“. Изложба је оставила посебан утисак на ученике.

slika 4

IMG 20160926 110925