У сусрет празнику математике

5364782

У четвртак, 8. марта 2018. године, у нашој школи одржаће се математичко такмичење „Мислиша 2018“.Ово је свакако посебан дан за све малишане који математику виде на другачији начин, без притиска и страха од неуспеха. С поносом можемо истаћи да се математичко такмичење „Мислиша“ у нашој школи организује већ читаву деценију. Први такмичари опробали су у решавању математичких занимљивих и лепих задатака већ давне 2008. године. Оно што ово такмичење чини посебним јесте могућност да у њему учествује велики број ученика, који су веома мотивисани за боље учење математике.

Верујем, да 74 ученика другог, трећег и четвртог разреда с нестрпљењем очекују почетак такмичења. Пожелимо им срећу.

Биљана Ћосић