МАТЕМАТИЧКА ТАКМИЧЕЊА

Дана 19. 1. 2018. године одржано је Школско такмичење из математике где је учествовало 37 ученика млађих и 75 ученика старијих разреда. На основу добијених резултата, услов за Општинско такмичење (24. 2. 2018.), стекло је 18 ученика млађих и 21 ученик старијих разреда, а то су су следећи ученици:

III РАЗРЕД: Новаковић Јован, Зиројевић Јулија, Пантовић Немања, Вуковић Лазар, Иванковић Настасија, Ангелина Стефановић, Мајда Стишовић, Михаило Миловановић, Саво Димитријевић и Андријана Вукајловић.

IV РАЗРЕД: Јелисавета Ћаловић, Даница Танкосић, Алекса Радичевић, Урош Луковић, Матија Драгић, Павле Бугарчић, Алекса Мелентијевић и Лазар Мирковић.

V РАЗРЕД: Никола Гајић, Мина Станковић, Вук Петровић, Јаков Јовановић, Михаило Милићевић, Бато Шијаковић, Александра Мандић и Леонтина Игњовић.

VI РАЗРЕД: Душан Гојгић, Матеја Скелић, Ђорђе Маричић и Тања Митровић.

VII РАЗРЕД: Тамара Миљић, Раде Милићевић и Иван Тановић.

VIII РАЗРЕД: Виктор Радовановић, Милица Поповић, Милена Јелић, Николина Ћурчић, Огњен Мирковић и Милица Јанковић.

РЕЗУЛТАТИ НА ОПШТИНСКОМ ТАКМИЧЕЊУ:

III разред:

Јулија Зиројевић – I место,

Вуковић Лазар – II место,

Новаковић Јован – ПОХВАЛА,

Иванковић Настасија – ПОХВАЛА,

Ангелина Стефановић – ПОХВАЛА,

Мајда Стишовић – ПОХВАЛА.

За ученике трећег разреда ово је највиши ранг такмичења.

ПЛАСМАН ЗА ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ (25. 3. 2018. )

IV РАЗРЕД:

Мирковић Лазар – ПОХВАЛА,

Бугарчић Павле – ПОХВАЛА,

Мелентијевић Алекса – ПОХВАЛА,

Луковић Урош – ПОХВАЛА

V РАЗРЕД:

Вук Петровић – III место,

Михаило Милићевић – ПОХВАЛА.

VII РАЗРЕД:

Раде Милићевић – III место

VIII РАЗРЕД:

Виктор Радовановић – II место,

Огњен Мирковић – II место

МилицаЈанковић– II место,

Милица Поповић – ПОХВАЛА,

Милена Јелић – ПОХВАЛА,

Николина Ћурчић – ПОХВАЛА.

РЕЗУЛТАТИ ОКРУЖНОГ ТАКМИЧЕЊА:

IV РАЗРЕД:

Бугарчић Павле   – I место

Стручно веће математике и учитељице