Традиционални крос РТС

kros

Традиционални крос РТС-а реализован је 11. маја 2018. године са почетком у 10 часова на теренима Спорског центра ,,Младост”. Крос  РТС-а ''Кроз Србију'' одржава се под покровитељством Министарства просвете, науке и технолошког развоја.  Ово је највећа дечја трка у Европи, а у њој учествују предшколци, основци и средњошколци.

Крос РТС-а је још једна од многобројних активности које наша школа подржава. Ученици су радо прихватили позив и подржали организацију овог традиционалног такмичења.

Као и сваке године локална самоуправа се старала да све протекне у најбољем реду, наравно уз велику помоћ професора физичког васпитања, као и органа безбедности и службе Дома здравља.

Свим учесницима кроса се захваљујемо, а најуспешнијим упућујемо срдачне честитке за постигнут пласман. Наравно, и овог пута међу њима су и ученици наше школе и то: Јовановић Урош (III разред - I место), Мићовић Никола (V разред - III место) и Мићовић Дуња (I разред - III место).