"МИ ДЕЦА СА СТАНИЦЕ ЗОО"

Ученици седмог и осмог разреда наше школе 9.3.2017. године погледали су у Дому културе позоришну представу ,,Ми деца са станице Зоо”. Представа је настала на основу истоимене књиге чија је тематика проблем појаве наркоманије међу младима. Пратећи судбину главне јунакиње,  која је почела да се дрогира  и одаје другим пороцима већ са око дванаест година, ова представа едукативног карактера приказује сва искушења, услове, узроке и последице који се доводе у везу са појавом зависности од наркотика код појединца и то пре свега код младих.  Ово је још један допринос наше школе спречавању нежељеног понашања младих, који,  нажалост,  живе у окружењу пуном негативних изазова.

Посету позоришној представи организовале су наставнице српског језика: Аница Гавриловић и Живка Бојовић у сарадњи са одељењским старешинама одељења седмог и осмог разреда.

Ж. Бојовић